• Samsun-Dermatolog-Dr-Özlem-Kaplan
    Samsun-Dermatolog-Dr-Özlem-Kaplan
    DERMATOLOJİ UZMANI
    Samsun-Dermatolog-Dr-Özlem-Kaplan

    Dr. Özlem KAPLAN

Samsun Dermatolog Dr. Özlem KAPLAN

1987 yılında Kayseri'de doğdu. 2005 yılında İstanbul Vefa Lisesinden mezun oldu.2011 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesini, 2016 yılında Trakya Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim dalında ihtisasını tamamladı.

Dört yıl boyunca çalıştığı İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki görevinden ayrılarak meslek hayatına özel sektörde devam etti. Sırasıyla Biruni Üniversitesi Hastanesinde Dermatoloji Uzmanı ve Dr. Öğretim üyesi olarak, Bahçelievler Medical Park Hastanesinde uzman doktor olarak görev yaptı...

HAKKIMDA
Samsun-Dermatolog-Dr-Özlem-Kaplan

Estetik Uygulamalar

Medikal estetik, non-invaziv veya minimal invaziv teknolojileri ve teknikleri barındırır, genel anestezi olmadan ve dokular kesilmeden yapılır.

Samsun-estetik-uygulamaları

Botulinum Toksin

Botulinum toksini enjeksiyonu, birçok kırışıklık ve çizgilenmeyi geçici bir süre ile yok etmede kullanılan, kozmetik bir uygulamadır.

Samsun-Dermapen

Dermapen

Dermapen, yüzdeki yaşlanmaların görünümünü azaltmak ve daha bakımlı bir görünüme kavuşturmak için başvurulan bir yöntemdir.

Samsun-dolgu-uygulaması

Dolgu Uygulamaları

Estetik uygulamalar alanında en çok başvurulan yöntemlerden birisi de hyalüronik asit bazlı dolgu maddeleri ile yapılan uygulamalardır.

Samsun-PRP

PRP Tedavisi

PRP, kanın çeşitli işlemlerden geçirilerek vücutta tedavisi planlanan dokulara enjeksiyonu şeklinde uygulanan tedavi yöntemidir.